درباره درکام

داستان درکام از بهار ۹۷ شروع شد. اون موقع چای ایرانی هنوز محبوبیت این روزها رو نداشت و تو سوپرمارکت‌ها به راحتی پیدا نمی‌شد. همین بود که تصمیم گرفتیم بریم شمال تا بتونیم بهترین چای ایرانی رو پیدا کنیم و با فروش آنلاینش امکان این رو به همه بدیم تا از هر جای ایران که هستن به چای ایرانی مرغوب و درجه یک دسترسی داشته باشن، و این سفر نقطه شروع درکام بود.

بعدها به مرور تو سال ۹۷ و ۹۸ با سفرهایی که به نقاط مختلف ایران داشتیم و پیدا کردن کشاورزها و تولیدکننده‌های کار درست زیادی محصولات دیگه‌ای مثل برنج ایرانی، عسل طبیعی، روغن حیوانی، عرقیات گیاهی و زعفران هم به سبد محصولاتمون اضافه شدن. هم‌چنین محصولاتی مثل خرما، کشمش و ارده شیره آخرین محصولاتی بودن که تو سال ۱۴۰۰ به سبد محصولات درکام اضافه شدن.

تو ویدیو زیر می‌تونید داستان درکام رو کامل‌تر ببینید.

هدف ما از ابتدای کارمون این بود که یه برند قابل اعتماد بسازیم که آدم‌ها بتونن چشم بسته بهش اعتماد کنن. برندی که با طی فرآیند کنترل کیفی مشخصی، بهترین محصولات رو از بهترین تولیدکننده‌ها و کشاورزها به دست شما می‌رسونه.

اواخر سال ۹۹ بود که احساس کردیم علاوه بر اینکه نیاز داریم یه برند باکیفیت باشیم، نیازه که تغییراتی ایجاد کنیم تا آدمای خیلی بیشتری بتونن به محصولات سالم، طبیعی و محلی دسترسی داشته باشن و هم‌چنین بتونیم با تغییر مدل و با کاهش هزینه‌ها قیمت محصولات رو تا حد ممکن پایین بیاریم. به همین خاطر بود که خرید گروهی رو اولویت و مرکز کارمون قرار دادیم.

ما می‌دونستیم که یه بخش قابل توجهی از قیمت محصولات به خاطر هزینه‌های سربار، عملیاتی، بازاریابی و تبلیغاته و تو مدل خرید گروهی تلاش کردیم با تغییراتی که می‌دیم، این هزینه‌ها رو کاهش بدیم و قیمت محصولات رو کمتر کنیم.

تو مدل خرید گروهی افراد با خرید نیاز چند ماه‌ به صورت یکجا و یا خرید با دوستان و آشناهاشون می‌تونن از تخفیفات ویژه‌ای بهره‌مند بشن. این تخفیف‌ها به خاطر این هست که هزینه‌های عملیات و ارسال و هم‌چنین هزینه‌های مارکتینگ کاهش پیدا می‌کنه و ما هم به همین خاطر قیمت محصولات رو تو این حالت کمتر می‌کنیم.

شما می‌تونید اطلاعات بیشتری از اینجا درباره خرید گروهی و قیمت‌ها و تخفیف‌ها به دست بیارید.

ما امیدواریم که مدل خرید گروهی درکام بتونه به مشتریانمون کمک کنه که هم محصول با کیفیت خریداری کنن و هم با قیمت ارزون‌تر. اگر شما هم پیشنهادی دارید، خوشحال می‌شیم برامون از طریق راه‌های ارتباطی که در صفحه تماس با ما قرار داره، بفرستید.

خانواده درکام

این داستان و مسیر، حاصل تلاش‌های یه تیم جوونه که این پایین می‌تونید باهامون آشنا بشید.

محمدجواد همتی
مدیر و موسس

مدیر و هم‌بنیان‌گذار

آنسه همتی
Customer Support

کارشناس شبکه‌های اجتماعی و هم‌بنیان‌گذار

مریم کاشانیان
Customer Support

مدیر سئو و دیجیتال مارکتینگ – طراح سایت

مرضیه توکلی
Customer Support

کارشناس بازاریابی

فاطمه رجائی

فاطمه روجائی
Customer Support

کارشناس سئو و تولید محتوا

امین صادقی

امین صادقی
Customer Support

مدیر مالی و تولیدکننده محتوای ویدئویی

مائده طورانی

مائده طورانی
Customer Support

کارشناس ارتباط با مشتریان

محمدرضا اصفهانی

محمدرضا اصفهانی
Customer Support

کارشناس تغذیه