درباره درکام

یه سری آدم‌ها هستن که همیشه رویای ساختن یک کسب و کار شخصی رو دارن، می‌خوان یک تغییری، هرچند کوچیک، تو دنیای اطرافشون ایجاد کنن. حس می‌کنن یه جاهایی هست که مشکل داره و کسی درست حسابی دنبال حل کردنشون نرفته. با خودشون میگن چرا هیچکس نیومده یه کار درست تو این حوزه انجام بده؟

ما هم جز همین دسته از آدما هستیم و میخوایم از داستان شروع این وبسایت براتون بگیم، اینکه ما که اعضای یک خانواده‌ایم به همراه بعضی دوستانمون، چرا درکام رو راه‌اندازی کردیم و می‌خوایم چه تغییری تو دنیای اطرافمون برای بهتر شدنش ایجاد کنیم؟

درکام کی و چی هست؟

درکام یک برند و فروشگاه آنلاین در زمینه مواد غذایی سالم، طبیعی، محلی و خونگیه که با تولیدکننده‌ها، کشاورزها و با‌‌‌غدارهای سراسر ایران همکاری می‌کنه و همچنین قصد داره با خانم‌های خونه‌داری که محصولات خونگی مثل رب گوجه، ترشی و مربا درست می‌کنن هم همکاری کنه و محصولاتشون رو بعد از اینکه مطمئن شد کیفیت لازم رو دارن به شما عرضه  کنه.

چرا درکام رو راه اندازی کردیم؟

خوب هدف اول هر کسب و کاری که سودآوری و کسب درآمده  ولی ما دوست داریم که این درآمد و سودآوری فقط برای ما نباشه و آدم‌های دیگه هم در کنارمون نفع ببرن. پس خوشحالیم اگه که بتونیم یک بستری رو فراهم کنیم که تولیدکننده‌های مواد غذایی هم سود ببرن و نقشی هرچند خیلی خیلی کوچیک تو رونق دوباره تولید و کشاورزی داشته باشیم.

خوب اصلا چرا باید از ما خرید کنید؟

ما اینجا هرچی بگیم بیشتر شعار میشه و تا خودتون تجربه یک خرید رو نداشته باشید نمی‌تونید تصمیم بگیرید که آیا ما خوب هستیم و می‌تونید به ما اعتماد کنید یا نه. ولی خوب ما سعی کردیم برای اینکه به ما اعتماد کنید یک سری کارها انجام بدیم.

– اول اینکه ما خودمون به شهرها و روستاهای مختلف میریم و بهترین‌ها رو انتخاب می‌کنیم، بعضی از گزارش سفرهامون رو در اینستاگرام با شما به اشتراک میذاریم تا شما هم با ما همراه بشید.

– دوم اینکه دوست نداریم کسی از ما خرید کنه و از خریدش ناراضی باشه. برای همین اگه بعد از خرید از ما، راضی نبودین خریدتون کنسل میشه و پولتون برگشت داده میشه.

– سوم اینکه مشتریان ما از خدمات و محصولاتمون راضی هستن، شما میتونید نظرات آشپزان حرفه‌ای و برخی از مشتریانمون رو در صفحه محصولات در سایت یا در صفحه اینستاگرام ما ببینید.

در حال حاضر درکام چی میفروشه؟

در حال حاضر انواع چای سیاه و سبز ایرانی، چای ترش، زعفران، روغن حیوانی یا همون روغن زرد، عسل طبیعی، انواع برنج ایرانی و همینطور گلاب و عرقیات گیاهی داریم. ولی خیلی مشتاقیم که زودتر بتونیم سبد محصولاتمون رو گسترده‌تر کنیم. اگه اعتماد شما رو داشته باشیم خیلی زود محصولات بیشتری رو براتون میاریم.

خانواده درکام

محمدجواد همتی
مدیر و موسس

مدیر و هم‌بنیان‌گذار

آنسه همتی
Customer Support

کارشناس شبکه‌های اجتماعی و هم‌بنیان‌گذار

مریم کاشانیان
Customer Support

مدیر سئو و دیجیتال مارکتینگ – طراح سایت

مرضیه توکلی
Customer Support

کارشناس بازاریابی

فاطمه رجائی

فاطمه روجائی
Customer Support

کارشناس سئو و تولید محتوا

امین صادقی

امین صادقی
Customer Support

مدیر مالی و تولیدکننده محتوای ویدئویی

مائده طورانی

مائده طورانی
Customer Support

کارشناس ارتباط با مشتریان

محمدرضا اصفهانی

محمدرضا اصفهانی
Customer Support

کارشناس تغذیه