فروش و پخش عمده انواع برنج ایرانی شمال

برای سفارش با ما تماس بگیرید

در حال حاضر خرید برنج نداریم، فقط فروش داریم.

برنج ایرانی انواع مختلفی دارد که به صورت کلی به دو رده پرمحصول و کم‌محصول تقسیم می‌شود. برنج‌های دم سیاه، هاشمی، طارم هاشمی و صدری جزو برنج‌های کم‌محصول‌تر و برنج‌های فجر، شیرودی و ندا جزو پرمحصول‌ها قرار می‌گیرند. همچنین برنج‌های مناطق مرکزی ایران متفاوت از برنج‌های خطه شمال هستند و شامل برنج عنبربو، برنج لنجون و برنج کامفیروز می‌شود که به صورت کلی از برنج‌های درجه یک شمال ارزانتر هستند.

قیمت برنج عمده و تناژ بر حسب نوع برنج و میزان خرید متفاوت است. بالاترین قیمت برنج مربوط به برنج دم سیاه و سپس هاشمی می‌باشد و برنج طارم هاشمی پس از این ۲ نوع قرار می‌گیرد و برنج‌های فجر، شیرودی و ندا که جزو برنج‌های پرمحصول هستند قیمت پایین‌تری دارند.

هزینه ارسال برنج بسته به میزان خرید و شهری که شما هستید متفاوت است. در صورت خرید حداقل ۲ تن ارسال توسط نیسان صورت می‌گیرد که در این صورت برنج درب انبار شما تحویل می‌گردد. ولی به صورت متوسط هزینه ارسال هرکیلو برنج با باربری ۳۰۰ تومان می‌باشد.

بسته‌بندی برنج بنا به درخواست شما می‌تواند در کیسه‌های ۷۰، ۵۰، ۲۰ و ۱۰ کیلویی انجام گیرد. همچنین در صورت خرید حداقل ۵ تن امکان طراحی و چاپ برنج در بسته‌بندی اختصاصی ۱۰ کیلویی با نام و برند شما وجود دارد.

زمان ارسال برنج در تهران بین ۱ تا ۲ روز کاری و در شهرستان بین ۳ تا ۴ روز کاری می‌باشد.

فروش برنج ایرانی فقط به صورت نقدی صورت می‌پذیرد و در حال حاضر امکان فروش به صورت شرایطی و اقساطی وجود ندارد.

با توجه به اطمینانی که ما به محصولات خود داریم در صورتی که برنج خریداری شده دارای کیفیت پایین‌تری در مقایسه با برنج نمونه باشد می‌توانید برنج را پس فرستاده و هزینه پرداخت شده را دریافت نمایید.

سازمان‌ها، شرکت‌ها، رستوران‌ها و مدارس نیز می‌توانند برای مصرف داخلی خود به صورت فله‌ای برنج سفارش دهند.

چه برنجی بخریم؟

برنج ایرانی انواع مختلفی دارد و وقتی شما می‌خواهید چند تن برنج خریداری کنید بسیار مهم است که انتخاب مناسبی داشته باشید. برنج‌های ایرانی به دو دسته کم‌محصول و با کیفیت بالاتر و محصولات پرمحصول تقسیم می‌شوند. برنج‌هایی مثل هاشمی، طارم، دم‌ سیاه در رده برنج‌های باکیفیت ایرانی قرار دارند که قیمت بالاتری نیز دارند و برنج‌های ندا، فجر، شیرودی و خزر در رده برنج‌های ارزان ایرانی قرار می‌گیرند. اگر شما قصد خرید برنجی با کیفیت بالا را دارید بهترین انتخاب شما برنج هاشمی گیلان و طارم مازندران است. اما اگر قصد خرید برنج‌های ارزان‌تر برای رستوران یا محل‌کار خود را دارید می‌توانید برنج فجر که دارای کیفیت خوب در کنار قیمت مناسب است و یا برنج‌های شیرودی و ندا که قیمت‌های پایین‌تری دارند را انتخاب کنید. اما توجه به این نکته ضروری است که برنج‌های شیرودی و ندا بعد از سرد شدن سفت و خشک می‌شوند و شاید برای سلف ادارات، بیمارستان‌ها، پادگان‌ها و یا شرکت‌های بزرگ که برنج پس از پخت و به صورت گرم مصرف می‌شود و نیازی به گرم کردن مجدد برنج نیست مناسب باشند.

برنج عمده ایرانی از کجا بخریم؟

اگر می‌خواهید برای اولین بار برنج عمده خریداری کنید یکی از سوالاتی که برای شما پیش می‌آید این است که از کجا چند تن برنج بخرید، به خصوص وقتی که با بازار برنج آشنایی ندارید. شما می‌توانید برای خرید برنج به صورت عمده و تناژ به کارخانه‌های برنجکوبی شمال مراجعه کنید و یا به یکی از بازارهای برنج‌فروشی در شهرهای شمالی کشور بروید و یا حتی از عمده‌فروشان شهر خود برنج مورد نیاز خود را تهیه کنید. اما مهم‌ترین نکته در این میان اعتماد به فردی است که قصد خرید از او را دارید. چرا که تقلب در بازار برنج زیاد است و اگر آشنا نباشید و یا از فرد قابل اعتمادی خرید نکنید ممکن است گرفتار یک خرید بد شوید. ما در درکام با شناسایی کشاورزان و کارخانه‌های معتبر و قابل اعتماد می‌توانیم به شما برای خرید برنج ایرانی کمک کنیم و کارمزدی را بابت این خدمات دریافت کنیم.

چطور هربار برنجی مشابه بار قبلی بخریم؟

ثبات کیفیت برنج برای بسیاری از خریداران برنج عمده به‌خصوص رستوران‌ها و کترینگ‌ها موضوع مهمی است. اما باید بدانید که تولید برنج در کشور ما به صورت سنتی انجام می‌گیرد و هر کشاورز به طور متوسط یک هکتار زمین دارد که بسته به نوع برنج بین ۲ تا ۴ تن برنج از آن به دست می‌آید و همین باعث می‌شود که هر خریدی که شما انجام می‌دهید با خرید قبلی شما متفاوت باشد. مگر اینکه از برنج و زمین همان کشاورز قبلی خرید کنید. اما برای رستوران‌هایی که ماهانه به اندازه تولید سالانه یک کشاورز برنج مصرف می‌کنند خرید از همان نمونه قبلی کار سختی است. راه حلی که برای شما جهت خرید برنج، با کیفیت تقریباً یکسان وجود دارد خرید کردن از برنج‌های یک منطقه مشخص است که توسط یک کارخانه سفید شده است. چرا که مکانیک یا مسئول دستگاه‌های یک کارخانه ممکن است متفاوت با کارخانه دیگر برنج را سفید کند و یک کارخانه بیشتر برنج را استخوانی درآورد و کارخانه دیگر روغنی. خرید برنج به صورت عمده از یک منبع و منطقه باعث می‌شود که کیفیت هربار تفاوت کمی با دفعه قبلی داشته باشد و آشپز رستوران مجبور نباشد هربار چندین دیگ برنج پخت کند تا چم و خم برنج جدید را به دست آورد. ما نیز برای رستوران‌ها و کترینگ‌هایی که به دنبال خرید برنج تناژ هستند هر بار برنجی مشابه خرید قبلی آن‌ها که برای همان منطقه باشد ارسال می‌کنیم تا بتوانند کیفیت یکسانی را به مشتریان خود ارائه کنند و درگیر مشکلات پخت یک برنج کاملاً متفاوت با برنج قبلی خود نشوند.

قیمت برنج عمده ایرانی

قیمت برنج تناژ و عمده ایرانی از ۲۰ هزار تومان برای برنج ندا و همچنین نیم دانه برنج‌های درجه یکی مثل هاشمی و طارم شروع شده و تا کیلویی ۳۰ هزار تومان برای برنج هاشمی و طارم درجه یک افزایش می‌یابد. قیمت برنج ایرانی به عوامل مختلفی بستگی دارد که در مقاله عوامل موثر بر قیمت برنج ایرانی می‌توانید بیشتر درباره آن‌ها مطالعه کنید. اما به طور خلاصه قیمت برنج بر اساس عرضه و تقاضای فصلی، منطقه کشت برنج، درصد شکسته و همچنین خالص بودن و کیفیت برنج تغییر می‌کند و ممکن است که دو برنج هاشمی اختلاف قیمت چند هزار تومانی داشته باشند که مهم‌ترین علت آن اختلاف کیفیت این دو برنج باشد. برای دیدن قیمت برنج هاشمی کلیک کنید.

چرا اگر مغازه خوار و بار فروشی دارید باید برنج هم بفروشید؟

اگر یک سوپرمارکت و یا مغازه خوار و بار فروشی دارید ولی برنج جز محصولاتی نیست که می‌فروشید ما پیشنهاد می‌کنیم که برنج را نیز به سبد محصولات خود اضافه کنید، چرا که برنج سهم بزرگی در سبد خرید خانوار دارد و همچنین در صورتی که برنج درجه یکی را به مشتریان عرضه کنید آن‌ها به مدت طولانی مشتری شما خواهند شد و سالیان سال از شما خرید خواهند کرد. همچنین مشتریان برنج در صورتی که از شما راضی باشند شما را به اطرافیان خود نیز معرفی می‌کنند و مشتریان جدیدی برای شما خواهند آورد. در کنار این به غیر از شمال و شهرهای بزرگ، دسترسی کمتری به برنج ایرانی با کیفیت بالا و قیمت مناسب وجود دارد و شما می‌توانید با عرضه یک برنج ایرانی عالی با قیمت خوب مشتریان خاص خود را پیدا کنید.

تست برنج قبل خرید

امکان تست برنج قبل از خرید برای شما وجود دارد، به این صورت که یک کیلو از برنجی که می‌خواهید بخرید را سفارش دهید تا پس از پخت و اطمینان از کیفیت آن چند تن برنج سفارش دهید و ما تضمین می‌د‌هیم که برنج نمونه و فروخته شده یکسان باشند.

مدت زمان ارسال

پس از ثبت سفارش، به طور معمول در تهران سه الی چهار روز زمان می‌برد تا سفارش شما ارسال شود و برای شهرستان نیز بین چهار الی شش روز با توجه به شهری که هستید طول می‌کشد تا سفارش شما با باربری به دستتان برسد.

نحوه پرداخت هزینه

در حال حاضر فروش برنج عمده فقط به صورت نقدی انجام می‌شود و در شهر تهران امکان پرداخت هزینه بعد از تحویل بار وجود دارد، ولی مشتریان محترمی که از شهرستان خرید می‌کنند بایستی هزینه برنج را قبل از ارسال پرداخت نمایند.

هزینه ارسال

ارسال برنج برای شهرستان با باربری انجام می‌شود . همچنین در تهران امکان ارسال با پیک و وانت نیز وجود دارد که هزینه آن بستگی به مکان و زمان ارسال دارد.

اگر هنوز سوالی دارید یا قصد سفارش دارید با ما تماس بگیرید