هدیه مناسب برای کارمندان شما

به نظر ما بعد از یک سال تلخ و خسته‌کننده فقط هدیه‌هایی متفاوت و جدید می‌تواند کارمندان را خوشحال کند. به همین خاطر پکیج‌های هدیه‌ای را طراحی و آماده کرده‌ایم تا تلخی این سال سخت را با شیرینی عسل از بین ببرد و همچنین خستگی امسال را با طعم چای‌های اصیل ایرانی از تن به در کند. در ادامه می‌توانید بهترین پکیج‌های هدیه ما برای کارمندان را ببینید و برای مشاوره و اطلاعات بیشتر همین حالا با ما تماس بگیرید.

۰۲۱-۹۱۰۱۵۴۵۷

پکیج هدیه گل بهار 7

پکیج هدیه گل بهار

پکیج هدیه گل بهار شامل چای سیاه ممتاز ایرانی، چای سبز ایرانی، گل محمدی درجه یک، بهارنارنج و یک پک کوچک چوب دارچین است که در یک جعبه چوبی بسیار زیبا و شیک قرار گرفته‌اند. اگر دوست داشته باشید می‌توانیم به دلخواه شما محصولات این جعبه را تغییر دهیم و یا زعفران درجه یک درکام را نیز به آن اضافه کنیم تا هدیه شما لوکس‌تر شود. همچنین می‌توانیم به دلخواه شما به جای چای سبز یا چای سیاه، چای ترش ایرانی درکام را قرار دهیم. از آن جایی که کار ما انتخاب بهترین محصولات غذایی است، خیالتان از بابت کیفیت محصولات قرار گرفته در این جعبه راحت باشد. تمام این محصولات از بهترین محصولات درکام هستند که از نظر کیفیت درجه یک‌اند.

جزئیات بیشتر پکیج گل بهار را از اینجا ببینید

فروش ویژه به مناسبت نوروز ۱۴۰۰

سفارشات شرکتی و خرید‌های بالای ۵ جعبه از تخفیف ویژه برخوردار خواهند شد. اگر قصد خرید هدیه عید برای کارمندان خود را دارید هرچه زودتر با ما تماس بگیرید.

جهت سفارش در تعداد بالا و یا هرگونه سوال با ما تماس بگیرید.

پکیج هدیه کلبه عسلی

پکیج هدیه کلبه عسلی شامل سه نوع از بهترین عسل‌های طبیعی درکام است که درون یک جعبه چوبی زیبا قرار گرفته‌اند و می‌تواند هدیه‌ای بسیار مناسب برای کارکنان شما باشد. در این پکیج ۴۰۰ گرم عسل طبیعی چهل‌گیاه، ۴۰۰ گرم عسل طبیعی کنار و ۴۰۰ گرم عسل طبیعی گون قرار داده شده است. جعبه‌ای که برای این پکیج طراحی شده‌است بسیار زیبا است و در موارد زیادی می‌تواند کاربرد داشته باشد. تمام عسل‌های طبیعی درکام آزمایش شده و دارای برگه تاییده از آزمایشگاه هستند بنابراین خیالتان از طبیعی و خام بودن این عسل‌ها راحت باشد. کیفیت محصولاتی که درون جعبه‌های هدیه درکام قرار می‌گیرد برای ما در اولویت است.

جزئیات بیشتر پکیج کلبه عسلی را از اینجا ببینید
پکیج کلبه عسلی

پکیج هدیه کندوک

پکیج هدیه کندوک یک هدیه بسیار زیبا و جذاب است که به طور خاص برای کسانی که به سلامت خود اهمیت می‌دهند طراحی شده است. در این پکیج دو عدد عسل طبیعی ۴۰۰ گرمی، ۱ شیشه سیاه دانه، ۱ عدد چوب عسل، ۱ عدد شمع موم عسل و ۲ عدد صابون عسل قرار داده شده است. تمام این محصولات درون یک جعبه چوبی بسیار شیک و لوکس قرار گرفته‌اند. این پکیج می‌تواند هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان بسیار کاربردی و جذاب باشد. عسل‌های قرار داده شده در این پکیج شامل عسل طبیعی گون و کنار درکام است که کاملا طبیعی و خام بوده و دارای برگه تاییده از آزمایشگاه هستند. خیالتان از کیفیت محصولاتی که در این پکیج قرار گرفته است مطمئن باشد. قبل از زیبایی پکیج، سلامت و کیفیت محصولات آن برای ما بسیار مهم بوده است.

جزئیات بیشتر پکیج کندوک را از اینجا ببینید

فروش ویژه به مناسبت نوروز ۱۴۰۰

سفارشات شرکتی و خرید‌های بالای ۵ جعبه از تخفیف ویژه برخوردار خواهند شد. اگر قصد خرید هدیه عید برای کارکنان خود را دارید هرچه زودتر با ما تماس بگیرید.

جهت سفارش در تعداد بالا و هرگونه سوال با ما تماس بگیرید.

پکیج هدیه آلیا

پکیج هدیه آلیا یکی از بهترین و شیک‌ترین پکیج‌های هدیه درکام است. جعبه چوبی این پکیج به گونه‌ای طراحی شده است تا در دکور آشپزخانه بتوان از آن استفاده کرد. در این پکیج ۳ نوع چای شامل چای سیاه ایرانی، چای سبز ایرانی و چای ترش قرار گرفته است. در طبقه بالای جعبه ۵ شیشه‌ی طعم دهنده قرار گرفته است که شامل بهارنارنج، هل، زعفران سرگل، چوب دارچین و گل محمدی می‌شود. مقدار زعفران موجود در شیشه به دلخواه شما قابل تغییر است و می‌تواند ۱ مثقال یا بیشتر باشد.  محصولات قرار گرفته در این پکیج بسیار باکیفیت و درجه یک هستند و خیالتان از بابت کیفیت محصولات و همچنین کیفیت جعبه چوبی این پکیج راحت باشد. پکیج آلیا هدیه‌ای است که می‌تواند هر کسی را خوشحال کند.

جزئیات بیشتر پکیج آلیا را از اینجا ببینید

هدیه مناسب برای کارمندان

اگر عید امسال قصد دارید هدیه‌ای مناسب برای کارمندان خود تهیه کنید پکیج‌های هدیه درکام را به شما پیشنهاد می‌کنیم. ما در این پکیج‌ها بهترین و پرفروش‌ترین محصولات درکام را قرار داده‌ایم. در صورتی که بالای ۵ عدد سفارش دهید از تخفیف ویژه برخوردار خواهید شد.

هدیه مناسب برای کارمندان بانک و همچنین هدیه مناسب برای روز کارمند

بسیاری از مدیران برای روز کارمند، کادویی به یاد ماندنی برای کارمندان خود تهیه می‌کنند. اما توجه داشته باشید که بسیاری از کادوها صرفا فقط شیک هستند و کاربردی ندارند. ما پیشنهاد می‌کنیم شما متفاوت عمل کنید و علاوه بر شیک و رسمی بودن به کاربردی بودن هدیه نیز توجه کنید.

پک هدیه کارمندی

در صورتی که جبعه‌های هدیه درکام را به تعداد بالا سفارش دهید می‌توانید آن را شخصی سازی کنید، شما می‌توانید سفارش دهید که محتویات داخل جعبه کم و یا زیادتر شود. همچنین در صورتی که بخواهید ما می‌توانیم لوگوی شرکت یا سازمان شما را روی جعبه‌ها درج کنیم.

نکات مهم در خرید هدیه برای کارمندان

شاید قصد دارید برای کارمندان یا کارکنان خود هدیه‌ای به یادماندنی بخرید اما به راهنمایی نیاز دارید. برای خرید هدیه برای کارمندان خود باید به چند نکته دقت کنید. اول اینکه سعی کنید هدیه‌ای کاربردی تهیه کنید تا قابل استفاده باشد. هدیه‌های تزئینی بی‌استفاده هستند و بعد از مدتی از خاطر می‌روند. دومین چیزی که اهمیت دارد این است که هدیه‌ای متفاوت انتخاب کنید. اکثر شرکت‌ها در سال جدید به کارمندان خود تقویم یا سررسید هدیه می‌دهند که بسیار قدیمی و تکراری است. اگر متفاوت هدیه دهید در ذهن می‌مانید. نکته بعدی که باید در نظر داشته باشید شخصی‌سازی هدیه است. برای مثال می‌توانید لوگوی شرکت‌تان را بر روی هدیه‌ها درج کنید تا کارمندانتان برای همیشه با دیدن آن‌ها خاطراتشان زنده شود. مسئله آخری که برای خرید هدیه‌ای مناسب و زیبا برای کارمندان خود باید در نظر بگیرد شکل ظاهری هدیه است. شکل ظاهری هدیه و بسته‌بندی کادو بسیار مهم است. حتی اگر قصد دارید هدیه‌ای ازران بخرید به بسته بندی و ظاهر آن توجه کنید. می‌توانید یک کارت کوچک زیبا به هدیه آویزان کنید و یا درون جعبه آن قرار دهید تا خاص‌تر شود. نوشتن یک متن یا جمله زیبا روی کادو نیز می‌تواند کادوی شما را جذاب‌تر کند.