بهترین هدیه برای کارمندان

شاید قصد دارید برای کارمندان یا کارکنان خود هدیه‌ای به یادماندنی بخرید اما به راهنمایی نیاز دارید. برای خرید هدیه برای کارمندان خود باید به چند نکته دقت کنید. اول اینکه سعی کنید هدیه‌ای کاربردی تهیه کنید تا قابل استفاده باشد. هدیه‌های تزئینی بی‌استفاده هستند و بعد از مدتی از خاطر می‌روند. دومین چیزی که اهمیت دارد این است که هدیه‌ای متفاوت انتخاب کنید. اکثر شرکت‌ها در سال جدید به کارمندان خود تقویم یا سررسید هدیه می‌دهند که بسیار قدیمی و تکراری است. اگر متفاوت هدیه دهید در ذهن می‌مانید. نکته بعدی که باید در نظر داشته باشید شخصی‌سازی هدیه است. برای مثال می‌توانید لوگوی شرکت‌تان را بر روی هدیه‌ها درج کنید تا کارمندانتان برای همیشه با دیدن آن‌ها خاطراتشان زنده شود. مسئله آخری که برای خرید هدیه‌ای مناسب و زیبا برای کارمندان خود باید در نظر بگیرد شکل ظاهری هدیه است. شکل ظاهری هدیه و بسته‌بندی کادو بسیار مهم است. حتی اگر قصد دارید هدیه‌ای ازران بخرید به بسته بندی و ظاهر آن توجه کنید. می‌توانید یک کارت کوچک زیبا به هدیه آویزان کنید و یا درون جعبه آن قرار دهید تا خاص‌تر شود. نوشتن یک متن یا جمله زیبا روی کادو نیز می‌تواند کادوی شما را جذاب‌تر کند.

پکیج آوین هدیه‌ای متفاوت برای کارمندان شما

اگر شما هم از آن دست مدیران با ذوقی هستید که عید هر سال به کارمندان خود هدیه می دهید، این بار این کار را متفاوت انجام دهید تا در ذهن آن‌ها بمانید و واقعا خوش‌حالشان کنید.

امسال را متفاوت انتخاب کنید.

چهار محصول دستچین شده در جعبه‌ای چوبی

پکیج آوین یک جعبه شیک چوبی شامل ۴ محصول ایرانی و باکیفیت است. چای سرگل ایرانی، عسل طبیعی گون، گلاب ممتاز کاشان و زعفران سرگل اعلا محصولاتی هستند که در این جعبه قرار داده‌ایم. خیالتان از بابت کیفیت و درجه یک بودن این محصولات مطمئن باشد. محصولاتی که انتخاب کرده‌ایم از بهترین و پرفروش‌ترین محصولات ما هستند. ما جعبه‌ای زیبا و بادوام برای این محصولات طراحی کرده‌ایم تا هدیه‌ای رسمی و کاربردی برای کارمندان و دوستان شما باشد.
خرید پکیج هدیه آوین

فروش ویژه به مناسبت نوروز ۱۴۰۰

قیمت پکیج هدیه آوین تا ۲۹ اسفند ۴۲۰هزار تومان است. البته سفارشات شرکتی و خرید‌های بالای ۵ جعبه از تخفیف ویژه برخوردار خواهند شد. اگر قصد خرید هدیه عید برای کارکنان خود را دارید هرچه زودتر با ما تماس بگیرید.

جهت سفارش در تعداد بالا و هرگونه سوال با ما تماس بگیرید.

طرح فیروزه ای و زرین

طرح روی جعبه

شما می‌توانید جعبه هدیه را در دو طرح فیروزه‌ای و زرین انتخاب کنید. تنها تفاوت این دو جعبه طرح روی در جعبه است که می‌توانید عکس این دو طرح را ببینید. محتویات درون هر دو جعبه یکسان است.

خرید پکیج هدیه آوین

محتویات جعبه هدیه آوین چیست؟

iranian_tea

۳۰۰ گرم چای سرگل ایرانی

honey

۴۵۰ گرم عسل گشنیز و گون طبیعی

saffron

یک مثقال زعفران نگین اعلاء

rosewater

۳۰۰ سی‌سی گلاب ممتاز

توضیحات

جعبه آوین: یک جعبه چوبی شیک با دو طرح کاشی زرین و فیروزه‌ای. ابعاد این جعبه ۲۹ در ۳۵ سانتی‌متر، با ارتفاع ۱۰ سانتی‌متر است. بعد از استفاده از محصولات درون جعبه، می‌توانید آن را تا سال‌ها برای نگهداری از سایر وسایلتان نگه دارید.

چای ایرانی سرگل درجه یک: پرفروش‌ترین محصول سایت درکام، با طعم بسیار خوب و رنگ‌دهی و عطر عالی.

عسل طبیعی گشنیز و گون: عسل کاملاً طبیعی، دارای طعم و عطر عالی با ساکاروز ۳.۵ درصد.

زعفران نگین اعلاء: زعفران درجه یک نگین با عطر عالی و رنگ‌دهی بسیار خوب.

گلاب ممتاز کاشان: گلاب ممتاز کاشان ۱۰۰٪ خالص و بدون افزودنی که از تقطیر ۳۰ کیلو گل محمدی تهیه شده است.

کارت پستال عید با متن دلخواه شما: ما یک کارت زیبا (همراه با متن دلخواه شما برای کارمندانتان) را درون جعبه قرار می‌دهیم.

قیمت پکیج آوین چقدر است؟

قیمت پکیج هدیه آوین تا ۲۹ اسفند ۴۲۰هزار تومان است. البته سفارشات سازمانی و خرید‌های بالای ۵ بسته از تخفیف ویژه برخوردار خواهند شد.

ارسال این پکیج به همه نقاط کشور رایگان است

سفارش پکیج هدیه آوین

جهت سفارش تعداد بالا و یا شخصی‌سازی پکیج لطفا با ما تماس بگیرید

هدیه مناسب برای کارمندان

اگر عید امسال قصد دارید هدیه‌ای مناسب برای کارمندان خود تهیه کنید جعبه آوین را به شما پیشنهاد می‌کنیم. ما در این جعبه ۴ محصول پرفروش خود را قرار داده‌ایم. جعبه آوین را می‌توانید در دو طرح فیروزه‌ای و زرین انتخاب کنید. قیمت این جعبه ۴۲۰ هزار تومن است اما در صورتی که بالای ۵ عدد سفارش دهید از تخفیف ویژه برخوردار خواهید شد.

هدیه مناسب برای کارمندان بانک و همچنین هدیه مناسب برای روز کارمند

بسیاری از مدیران برای روز کارمند، کادویی به یاد ماندنی برای کارمندان خود تهیه می‌کنند. اما توجه داشته باشید که بسیاری از کادوها صرفا فقط شیک هستند و کاربردی ندارند. ما پیشنهاد می‌کنیم شما متفاوت عمل کنید و علاوه بر شیک و رسمی بودن به کاربردی بودن هدیه نیز توجه کنید.

پک هدیه کارمندی

در صورتی که جبعه آوین را به تعداد بالا سفارش دهید می‌توانید آن را شخصی سازی کنید، شما می‌توانید سفارش دهید که محتویات داخل جعبه کم و یا زیادتر شود. همچنین در صورتی که بخواهید ما می‌توانیم لوگوی شرکت یا سازمان شما را روی جعبه درج کنیم.